Barselona – Pigi kelionė į Barseloną 139€, skrydis ir 4 naktys **** viešbutyje (01.14-01.18)

Barselona, laivai upėje.

Labai pigi kelionės idėja, kuria ir vėl nusprendžiau su Jumis pasidalinti. Šį kartą aptikau ganėtinai prabangų 4 žvaigždučių viešbutį Barselonoje už žemą kainą. Tuo pačiu metu radau ir pigius lėktuvo bilietus tiesiai į Barseloną. Tai yra savarankiška kelionės idėja į Barseloną, todėl SVARBU susiplanuoti papildomas smulkesnes išlaidas, tokias kaip pervežimas, draudimas, papildomas bagažas ar panašiai. Šiaip ar taip skrydis ir 4 naktys prabangiame viešbutyje kainuoja apie 139 € žmogui.

Pigūs lėktuvo bilietai su Ryanair

Suradau pigius lėktuvo bilietus į Barseloną. Išvykimas iš Vilniaus į Barseloną sausio 14 dieną, grįžimas į Vilnių sausio 18 dieną. Bilietus nusipirkite tiesiai iš Ryanair čia.

Ryanair pigūs lėktuvo bilietai rekomenduoja Zmona.lt

Pigus 4 žvaigždučių viešbutis Barselonoje

Rekomenduoju pigų 4 žvaigždučių viešbutį pačiame centre Barselonoje. Tai tikrai ganėtinai ištaiginga nakvynės galimybė kelionės metu 🙂 Viešbučio kaina nurodoma apsistojant dviese, vienam kainuos apie 71 eurą. Užsisakykite viešbutį tiesiai iš Bookingo čia.

4 žvaigždučių pigus viešbutis Barselonoje. Zmona.lt komanda rekomenduoja.

  Orai Barselonoje

Kelionės metu vidutinė orų temperatūra vyrauja apie 10 laipsnių šilumos. Skaičiuojant 3 pastarųjų metų istoriją. Vidutinė vandens temperatūra apie 17 laipsnių šilumos. Tai ganėtinai patrauklus oras pasižvalgyti po šį miestą, turint galvoje, kad Lietuvoje tuo metu gali būti daug šalčiau 🙂 🙂

Tags:

Log in

Forgot password?

Already registered? Log in


Register

Forgot password?