Pigi kelionė į Kiprą – 7 naktys 140 €, Apartamentai su nemokamu atšaukimu (12.14-12.21)

Kelionė į Kiprą, Zmona.lt rekomenduoja.

Labai pigi kelionės idėja į Kiprą. Nustebau pamačiusi kiek nebrangiai kainuoja tokie neblogi apartamentai Kipre. Žinoma kainą įtakoja žiemos sezonas, kurio metu Kipre vyrauja apie 15 laipsnių šilumos. Pasižvalgius po avialinijas suradau ir neblogą skrydį į Kiprą. Tiesioginis skrydis iš Kauno į Pafosą Kipre ir atgal kainuoja 57 €. Taigi skrydis ir savaitės nakvynė Kipre kainuoja apie 140 €. Pamaniau, kad tai nebloga savarankiškos kelionės idėja tiems, kas nori ištrūkti žiemą. 😎 SVARBU numatyti papildomas galimas išlaidas tokias kaip pervežimas, bagažas, draudimas ir t.t.

Pigus skrydis į Kiprą

Pigus tiesioginis skrydis į Kiprą gruodžio 14-21 dienomis. Išskridimas į Pafosą gruodžio 14 dieną, o grįžimas į Kauną gruodžio 21 dieną.  Rinkitės skrydį tiesiai iš Ryanair čia.

Ryanair pigus skrydis į Kiprą

Apartamentai Kipre su atšaukimu

Žemiau pateikiu rekomenduojamus jaukius tačiau nebrangius apartamentus Kipre. Tai yra studija, kurios plotas 30 kvadratinių metrų. Tai reiškia kad keliauti galite net ir trise. Kelionės kaina taps ženkliai mažesnė. 😀 Apartamentus rezervuokite Booking čia.

Pigūs apartamentai Kipre pagal Zmona.lt rekomendacijas.

Orai Kipre gruodžio mėnesį

Ši kelionė vyktų gruodžio pradžioje. Meteorologiniai duomenys rodo, kad įprastai gruodžio mėnesį vidutinė orų temperatūra būna apie 15 laipsnių šilumos. Vidutinė vandens temperatūra vyrauja apie 17 laipsnių šilumos. Visa tai yra gruodžio mėnesį 😋. Tiems kas nenori maudytis bet nori ramiai pasižvalgyti manau yra puiki kelionės idėja.

Tags:

Log in

Forgot password?

Already registered? Log in


Register

Forgot password?