Romantiškas Paryžius – pigi kelionės idėja 135 €, Skrydis ir apartamentai (12.03-12.07)

Savarankiškos kelionės idėja – Romantiškasis Paryžius. Puiki ir ganėtinai pigi savarankiška kelionė į Paryžių gruodžio 3-7 dienomis. Jums tereikia pasinaudoti mano kelionės idėja, užsisakyti bilietus, pasirinkti viešbutį ir Paryžius taps ranka pasiekiamas miestas. Suradau pigius lėktuvo bilietus per avialinijas Ryanair.

Taip pat pasižvalgius užtikau jaukius gerus atsiliepimus turinčius apartamentus Paryžiuje. Jums telieka apsispręsti ir čiupti bilietus. SVARBU numatyti papildomas išlaidas tokias kaip pervežimas iki viešbučio, draudimas, ar kt. Tikiuosi Jums patiks mano idėja 🙂

Pigūs lėktuvo bilietai

Ryanair pigiai skraidina iš Vilniaus į Paryžiaus Bouvė oro uostą ir atgal.  Skrydis gruodžio 3-7 dienomis. Nuoroda bilietams tiesiai Ryanair svetainėje.

Lėktuvo bilietai į Paryžių - Zmona.lt rekomenduojamas skrydis.

Pigi jauki nakvynė Paryžiuje gruodžio 3-7 dienomis

Kaip ir minėjau suradau jaukią ir pigią nakvynę Paryžiuje. Kaina yra patraukli, apartamentai maži, bet jaukūs. Dviems jie kaip tik turint galvoje, kad Paryžiuje norisi pasižvalgyti, o ne sėdėti apartamentuose :). Metro stotis už 900 metrų, tai kol kas vienintelis minusas asmeniškai man 🙂 Nuoroda renkantis apartamentus Bookinge čia.

Pigi nakvynė Paryžiuje, Apartamentai Paris Porte.

Ką pamatyti Paryžiuje

Turbūt man nereikia pasakoti ką pamatyti Paryžiuje? 🙂 Tačiau jei kartais nežinote Paryžiuje yra stulbinantis Eifelio Bokštas, Triumfo Arka, Eliziejaus Laukai, Luvro muziejus ir daugybė kitų lankytinų objektų.

Tags:

Log in

Forgot password?

Already registered? Log in


Register

Forgot password?