Kiaulienos šoninės kepsnys – Receptas

Kepsnys gaminamas apie 1 val. 

Kiaulienos kepsnys iš šoninės

Sotus ir abejingų nepaliksiantis kiaulienos kepsnys. Šis kiaulienos šoninės kepsnys yra kepamas iškart su garnyru t.y. su bulvėmis, todėl sutaupysite laiko gaminant. Kiaulienos šoninės kepsniui pagaminti reikia:

  1. 700 g kiaulienos šoninės;
  2. 0,5 raudonos paprikos;
  3. 0,5 žalios paprikos;
  4. 100 g špinatų;
  5. kelias šakeles krapų ir petražolių;
  6. druskos ir pipirų;
  7. kmynų;
  8. 7 vnt. vidutinių bulvių.

Kiaulienos šoninės kepsnio paruošimas – mėsą įpjauti taip, kad visas gabalas liktų susijungęs, įpjovas reikia daryti nuo liesesnės mėsos ir įpjauti iki riebesnės dalies. Pasiruošti druskos, pipirų ir kmynų mišinį, jį įtrinti į mėsos tarpus ir apačią.Tada pasiruošti daržoves – paprikas ir špinatus supjaustyti šiaudeliais supjaustyti šiaudeliais

Pekino kopūsto salotos

Prie kiaulienos šoninės kepsnio puikiai gera gaivios pekino kopūsto ir ridikėlių salotos su alyvuogių aliejumi. Pekino kopūsto ir ridikėlių salotoms su alyvuogių aliejumi paruošti reikia:

500 g pekino kopūsto;

10 vnt. ridikėlių;

0,5 raudonos paprikos;

2 valg. šaukštai alyvuogių aliejaus;

druskos.

Kiaulienos kepsnys iš šoninės - Zmona.lt virtuvė

Pekino kopūsto ir ridikėlių salotų su alyvuogių aliejumi paruošimas. Pekino kopūstą supjaustyti šiaudeliais, ridikėlius griežinėliais ar kūgio formos gabalėliais. Raudoną papriką smulkiai supjaustyti kubeliais. Ant visų daržovių užberti žiupsnelį druskos ir 2 valgomuosius šaukštus alyvuogių aliejaus. Viską gerai išmaišyti ir patiekti su kiaulienos šoninės kepsniu.

Log in

Forgot password?

Already registered? Log in


Register

Forgot password?