Ką reiškia sapnuoti nėštumą

Sapnuoti nėštumą sapno reikšmės

Ką gi reiškia sapnuoti nėštumą? Toks klausimas iškyla ne vienai moteriai. Įdomu tai, kad mokslininkai yra ištyrę jog nėštumą sapnuoja dažniausiai besilaukiančios moterys. Pagrindinė ir tikriausiai logiška sapno reikšmė yra nerimas dėl artėjančio kūdikio gimdymo.

Sapnuoti nėštumo testą

Nėštumo testas sapne reiškia tiksintį laiką.Jus vis labiau gaubia nerimas dėl artėjančio nėštumo. Testas tai laimingi vaikai. Taip pat tai simbolizuoja harmoniją šeimoje. Viskas vyksta ritmingai.

Sapnuoti pilvą

Sapnuoti pilvą nėštumo metu reiškia pasitikėjimą antra puse. Jūsų partneris Jus palaiko. Besilaukianti moteris jaučia vyro palaikymą šeimoje, poroje.

Neštumo testas – teigiamas

Sapne regėti neštumo testą ir teigiamą jo rezultatą reiškia pagarbą ir Jūsų pastangų įvertinimą. Mokslininkai teigia, kad labai dažnai neštumo testą sapnuoja besilaukiančios moterys. Tai yra logiška ir tikriausia tikėtina. Tokios moters regimas neštumo testo teigiamas rezultatas reiškia pagerėjusią fizinę savijautą. Jūs sustiprėsite ligos baigsis.

Nubėgo vandenys

Toks sapnas taip pat gali turėti daugiau nei vieną reikšmę. Jei sapnuoja besilaukianti moteris, tuomet tai reiškia nerimą dėl artėjančio gimdymo. Tai natūrali moters emocinė būsena. Jei sapnuoja nesilaukianti kūdikio moteris tai tokia sapno reikšė paaiškinama pasireiškusia emocine įtampa namuose ar darbe. Reikėtų pagalvoti apie permainas kasdieninėje rutinoje.

Dukra laukiasi kūdikio

Moterų dažnai sapnuojamas sapnas. Tai reiškia nesutarimais giminėje. Laukia rimtas pokslbis su artimu giminaičiu. Dažniausia tai nėra pokalbis su dukra. Kūdikis aplamai simbolizuoja naują gyvenimo etapą.

 

Log in

Forgot password?

Already registered? Log in


Register

Forgot password?