Sapnuoti dantis, ką reiškia sapnuoti dantis

Ką reiškia sapnuoti dantis - sapnininkas.

Ką reiškia sapnuoti dantis?

Įprastai sapnuoti dantis reiškia artėjančias nelaimes, ligas, neramumus šeimoje ar artimuose santykiuose. Dantys sapne dažnai yra susiję su artimais žmonėmis, giminaičiais šeimos nariais. Nuo seno yra paplitusi nuomonė, kad sapnuoti dantis reiškia mirtį ar dideles nelaimes. Šiuolaikinė mokslinė literatūra drąsiai paneigia šiuos teiginius. Tai labiau susiję su mūsų senolių nusistovėjusia nuomone.

Iškritę dantys sapne

Jei regi iškritusius dantis tuomet tikėkis nesklandumų sprendžiant šeimos problemas. Nesantaika artimųjų rate sugadins Jūsų nuotaiką. Galima tiksliau išskirti reikšmes pagal dantų tipus: apatiniai kandantys dantys (kandžiai) jie reiškia jaunus žmones kartais ir vaikus, iltiniai dantys reiškia šeimos narius, apatiniai dantys simbolizuoja kaimynus ar gerai pažįstamus žmones, kiti dantys reiškia turtą ar paveldėjimą.

Iškritę dantys turi prasmę

Kiekvienas sapne regėtas dantis gali turėti skirtingą reikšmę, kaip pavyzdžiui jei sapnuojate dantų protezus jie reiškia apkalbas ir melą, kurį patirsite, išgirsite artimiausiu metu.

Sidabriniai dantys turi išskirtinę prasmę, jie simbolizuoja finansinius nuostolius gal būti ir visišką turto praradimą. Auksiniai dantys sapne reiškia apkalbas, iškritę auksiniai dantys permainas gyvenime, didesnė tikimybė permainos į Jums nepalankią pusę.

Nulūžę dantys

Tikėtina, kad kažkas iš Jūsų pažįstamų žmonių, draugų turi blogų kėslų prieš Jus. Jei regite nulūžusį ir atsikišusį dantį tuomet reiškia pykčius su geru draugu, nesantaika ir pykčiai šeimoje.

Kitos nulūžusio danties reikšmės

Jei sapnuojate, kad nulūžusį dantį išspjaunate tuomet permainos ir priimti sprendimai išeis tik į gerą. Atsikratote varginančių darbų, Jūsų pečius mažiau slėgs vargo našta.

Nulūžo pieniai dantys – toks sapnas gali reikšti ligą ar neviltį ir liūdesį. Jei pieninius dantis išspjovėte tuomet greitai pasveiksite.

Sapnuoti dantis su krauju

Kraujas simbolizuoja artimuosius, giminaičius, šeimos narius ar netgi artimus draugus. Sapnuoti dantis su krauju gali reikšti nelaimę, nuostolius darbe, susirgimą, kartais ir priešingas reikšmes kaip pavyzdžiui išsikapstymą iš nuolatinio vargo ir nepritekliaus.

Iškritę dantys su krauju

Tai nuostoliai ir nemalonumai, kurie užklups šeimos, giminės rate. Tikėkitės barnių ir pykčių su giminaičiais, tikėkitės daug kritikos dėl kažkada priimtų sprendimų.

Trupantys dantys su krauju

Artimi žmonės Jus apgaus. Iki šiol geri ryšiai su artimu žmogumi pablogės, Jūs tapsite nemėgstamu žmogumi, Jūsų nuomonė ne visiems gali patikti. Problemas geriausia spęsti nesiveliant į ginčus ir konfliktus. Pasiruoškite pozityviai reaguoti į Jums nepalankią kritiką.

Tags:

Leave a Reply

Log in

Forgot password?

Already registered? Log in


Register

Forgot password?