Svetainės taisyklės

Atsakomybė

Svetainės atsakomybė

Lankydamiesi portale Zmona.lt (toliau – svetainė) betarpiškai sutinkate su privatumo politika ir taisyklėmis. Ši svetainė tik rekomenduoja receptus, idėjas namams, pigius skrydžius ir keliones, kurias suranda Lietuvoje ar Europoje. Jūs betarpiškai sutinkate, kad kelionės kainos gali nesutapti, galite patirti papildomas išlaidas dėl kelionių užsakymo (skrydžio pabrangimas, nakvynės vietos pabrangimas, papildomos paslaugos: pervežimas į nakvynės vietą, draudimas, viza ir kitą.) Svetainės lankytojas supranta, kad pats turi susiplanuoti kelionę, pats perka bilietus, pats užsako nakvynės vietą, svetainė tik rekomenduoja kelionės idėją. Svetainė nėra kelionių organizatorius.

Svetainė taip pat negarantuoja informacijos tikslumo kitose svetainėse į kurias yra pateikiamos nuorodos. Svetainės administracija dalinasi patarimais, receptais taip pat tik ieško pigių kelionės idėjų, pigių skrydžių, pigių viešbučių, KAINOS GALI PASIKEISTI, taip pat Jums reikia papildomai numatyti papildomas kelionės išlaidas: lėktuvo bagažas, draudimas, keleivių pervežimo paslaugos, automobilio nuoma, vizos įsigijimas, nenumatyti mokesčiai nakvynės vietoje ir kita.. Užsakant paslaugas klientas pats vertina galimas rizikas, pilną kelionės kainą ir kitas išlaidas.

Svetainėje gali būti skelbiamas neteisingas turinys. Svetainė neatsako už komentarų turinį, bet pasilieka teisę bet kada pašalinti komentatorių turinį kuris įžeidžia, žemina ar kitaip pažeidžia teisės aktuose nurodomas taisykles.

Autorinės teisės

Svetainės Zmona.lt (toliau – svetainė )autoriai (toliau – mes) ir kiti turinio leidėjai pasilieka autorines ir nuosavybės teises į svetainėje naudojamą turinį. Norėdami cituoti ar skelbti svetainės Zmona.lt turinį, Jūs turite gauti mūsų sutikimą ir patalpinti nuorodą į Zmona.lt svetainę.

Jei patalpinote svetainėje tam tikrą turinį, nuomonę, nuotraukas, receptus, ar kitą informaciją, Jūs tuo pačiu sutinkate ir suteikiate mums teisę visur ir visada naudoti šį turinį viešai visiems prieinamu būdu. Mes galime išimti turinį Jūsų neperspėję.

Privatumo politika

Mes nerenkame, nesaugome ar kitaip netvarkome vartotojų asmens duomenų. Svetainėje yra naudojami slapukai (Angl. Cookies), jie padeda mums stebėti lankomumo statistiką, taip pat rodyti geresnę ir tikslesnę reklamą. Mes pasiliekame teisę perduoti anonimišką statistinę informaciją trečiosioms šalims: google, facebook ir kitiems. Jūs bet kada galite blokuoti Slapukus naršyklės nustatymuose. Daugiau apie Google Ads informacijos rasite  Ads Settings ar apsilankydami www.aboutads.info.