Sapnuoti gyvatę, ką reiškia sapnas? – Sapnininkas

Sapnuoti gyvatę, ką reiškia sapnas. Sapnų reikšmė: juoda gyvatė, gyvatė įkando.

Ką gi reiškia sapnuoti gyvatę? Sapnininkai aiškina labai plačiai, tačiau visi vieningai sutaria, kad gyvatę sapne reiškia klastą, apgavystes ar rezgamas pinkles.

Sapnuoti gyvatę – sapnų reikšmės

Gyvačių lizdas

Sapnuoti gyvačių lizdą reiškia nerimą dėl darbo santykių. Jei lizde gyvatės nejuda tai reiškia rezgamas apkalbas. Jei gyvatės lizde šliaužia tuomet laukia nemalonus pokalbis darbe. Gali būti, kad kažkas Jums labai pavydi. Tai gali būti ir nerimo dėl ateities ženklas.

Gyvatė įkando

Gyvatės įkandimas simbolizuoja artimų draugų negerus kėslus ir norą Jums pakenkti. Jei Jums įkando juoda gyvatė tuomet reikia susimastyti ar artimiausi planai nekelia pavojaus Jūsų finansiniam stabilumui. Juoda gyvatė taip pat reiškia ir barnius artimoje aplinkoje.

Gyvatė ruošiasi įkąsti

Tokio sapno reikšmė paaiškinama nepasitikėjimu savo esama padėtimi. Jums kelia nerimą dabartinė Jūsų situaciją, jaučiatės nepilnavertis ir nepilnai išnaudojantis savo galimybes. Pasipūtusi gyvatė simbolizuoja ir pasitenkinimą verslu, kad ir kokia neigiama sapno reikšmė galėtų atrodyti.

Juoda gyvatė

Juoda gyvatė reiškia apkalbas ir klastą. Žmonės kuriais pasitikite gali jus nuvilti. Jei juoda gyvatė sapne šliaužia tuomet Jūsų nerimas dėl artėjančių rūpesčių netrukus praeis. Neramios dienos atsidurs praeityje.

Raudona gyvatė

Raudona gyvatė simbolizuoja paslaptingą aistrą. Neverta dėti daug vilčių į naujai galimai užsimezgusią pažintį. Ji gali turėti užslėptų ketinimų. Raudona spalva apskritai reiškia aistrą ir meilę. Jei šioje situacijoje pasimaišo gyvatė, tuomet viskas gali atrodyti ne taip žadančiai kaip norėtųsi.

Gyvatė šnypščia

Tokia gyvatė pranašauja Jums grėsmę ar net gi nelaimę. Jei gyvatė šnypščia, tačiau nejuda tuomet tai tik įspėjimas dėl pavojų. Jei gyvatė šnypščia ir juda link Jūsų perspėjimas kad grėsmė netoli. Jei gyvatė šnypščia ir juda nuo Jūsų tuomet vargai ir negandos jau praeityje.

Gyvatė Jūsų lovoje

Sapnuoti gyvatę, kuri susiraizgiusi Jūsų lovoje reiškia perspėjimą dėl apkalbų, prieš Jus yra rezgamos pinklės. Jei gyvatė yra po Jūsų patalais tuomet griaušitės dėl neatliktų darbų. Gali būti savęs teisimas dėl neteisingai priimtų sprendimų.

Tags:

1 thought on “Sapnuoti gyvatę, ką reiškia sapnas? – Sapnininkas”

Leave a Reply

Log in

Forgot password?

Already registered? Log in


Register

Forgot password?